El'diablo meséi Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
El'diablo meséi Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Írd meg nekem, mit szeretnél még a fórumunkba, hogy jól érezd magad velünk ... hiszen érted csináltam ... Látogass meg itt is: www.ohkiskonyvtar.try.hu A reklámcsík - sajnos- nem törölhető. NE KATTINTS RÁ!
 
KezdőlapEl'diablo meséi EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 El'diablo meséi

Go down 
SzerzőÜzenet
El'diablo
Moderátor
El'diablo


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 2011
Tartózkodási hely : Oh

El'diablo meséi Empty
TémanyitásTárgy: Nyelvtan fogalmazásom 1   El'diablo meséi EmptySzomb. Ápr. 07 2012, 05:21

Egy forcsa álom

Este egy Famili Guy rész után fáradtan, de jókedvűen tértem az ágyba. Éreztem hogy furcsa álmom lesz, de hogy ilyen affraid affraid , azt nem gondoltam.
Álmomban különös helyen ébredtem. Egy rajzolt világban. Azonnal tudtam hogy hol vagyok. A Famili Guy világában teremtem! Smile Smile Tudtam hogy kit keressek!! Smile Smile Smile Futottam hát Stewie-ék ( Sztyui-ék ) házához, hátha találkozok Vele. Amikor a házukhoz értem, láttam hogy Stewie kint van, és így kiáltottam:
-Itt van!! Személyesen!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Szegény nagyon megijedt, és az ijedtségtől hátraugrott és elesett.
-Hadd segítsek!-szóltam, és felsegítettem a földről.-Nem esett bajod???? Question Question Question Question Question Question Question
-Nem! De adhatnál egy kis nyalókát kárpótlásul!!!-mondta. Elgondolkodtam tehát, és ezt mondtam:
-Sajnos pont nincsen, de adhatok cukrot!!!-és előhúztam a zsebemből egy savanyú cukrot.
-Köszönöm-szólt, és elkezdte szopogatni a kapott cukrot.
Gondoltam kihasználom az alkalmat, és kérdezek tőle párat! Rögtön bele is fogtam:
-Kérdezhetek valamit Stewie??-kérdeztem.
-Nem!-vágott vissza, és evvel nagyon megijesztett.
-Miért??-kezdtem aggódni, és a következő szavakon utólag nagyot mosolyogtam:
-Mi vagy?? Újságíró???-kérdezett vissza.
-Nem láttál semmit!!-vágta rá ilyedten.
-Én??? Nem!!!-de már nem volt időm többet mondani, mert arra ébredtem , hogy csörög az órám.
Sajnos nem tudtam mit tenni. Nem ismertem meg jobban Stewiet ( és ő sem engem ), de a Neki adott cukorpapírra ez volt írva:
-Köszönöm a cukrot!!!
Stewie
VÉGE



[b]Nem ismered Stewiet???

[u]

Stewie a Famili Guy egyik szereplője. Stewie egy gonosz kisbaba, akinek egy baleset miatt eldeformálódott a feje. Állandóan meg akarja ölni az anyját, de nem sikerül neki.
pár kép róla:El'diablo meséi Stew12_www.kepfeltoltes.hu_
El'diablo meséi Stewie_www.kepfeltoltes.hu_El'diablo meséi 63370815images_www.kepfeltoltes.hu_El'diablo meséi Original_www.kepfeltoltes.hu_

Vissza az elejére Go down
El'diablo
Moderátor
El'diablo


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 2011
Tartózkodási hely : Oh

El'diablo meséi Empty
TémanyitásTárgy: Re: El'diablo meséi   El'diablo meséi EmptySzer. Ápr. 04 2012, 20:12

előző részből:
-Mert az ördögök azt akarták hogy meghalj!
MOST:
-De miért???
-Mert neked ez a sorsod!!!
-Ahw!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
És ezután , mivel nem tudtam mit csinálni:
-Vigyetek el!!!
-De nem lehet!!-mondta a hozzám rettentően hasonló lány.
A beszélgetésünk hogy miért nem lehet hosszasan tartott.......de a vége az lett hogy a mennybe kerültem az angyalok közé és onnan figyeltem a barátnőimet! Vigyázok rájuk ŐRANGYALUK VOLTAM Very Happy!!
A végén mint minden film jól sikerült, ezért írtam le nektek, és remélem tetszett nektek!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
El'diablo
Moderátor
El'diablo


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 2011
Tartózkodási hely : Oh

El'diablo meséi Empty
TémanyitásTárgy: Re: El'diablo meséi   El'diablo meséi EmptySzer. Ápr. 04 2012, 03:33

előző részből:
-Akkor mik vagytok??-kérdeztem, és kiválasztottam a legközelebbi ágyat.....
folyt. köv.:
-Pontosan????-kérdezte hirtelen
-Még jó hogy pontosan !!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
-Mi...........................-húzta az időt- Mi.............ördögök vagyunk!!!!
affraid pale affraid pale affraid pale affraid pale affraid pale affraid pale affraid pale affraid pale affraid pale affraid pale
-De akkor miért hoztál ide???- affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Az arckifejezésem elárulta azt hogy rettentően félek tőle!!
-Ne félj!!!-és így folytatta:-Azért hoztalak ide mert mutatni akarok neked valamit!!
-De mit???-kérdeztem mostmár kíváncsian
Az a valami odament egy szekrényhez és levette azt a köpeny szerű valamit!!!
TE..... affraid ....TE.......... affraid ......... pale ............ÉN VAGYOK!!!!
-Pontosan!!!-mondta
-De miért vagyok a pokolban is és a földön is?????-Gondolkodtam el.
-Azért mert már rég meg kellett volna halnod affraid affraid affraid affraid affraid !!!
Ettől nagyon megilyedtem!!!
-Emlékszel amikor a körhintára felültél és elkezdett nagyon gyorsan pörögni???
-igen!!!
-Na akkor!!!
-És mikor egy ló dobott le???
-Igen!!!
-Na akkor is!!!
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
-De miért???
-Mert az ördödök azt akarták hogy meghalj!!!
(fojt. köv.)
Vissza az elejére Go down
El'diablo
Moderátor
El'diablo


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 2011
Tartózkodási hely : Oh

El'diablo meséi Empty
TémanyitásTárgy: Egy furcsa történet   El'diablo meséi EmptySzer. Ápr. 04 2012, 02:11

Egyszer amikor a barátnőimnél aludtam arra gondoltam hogy menjünk ki görkorcsolyázni. XD
Mindenki támogatta az ötletem:D!!
Tehát már zajlott a görkori (hajnali 1-kor XD) kint az úton, amikor egyszer megszólalt egy érdekes hang:
-gyere velem mutatok valamit!
körbenéztem de nem láttam senkit!!
tehát mentem a titokzatos hang felé!
-Ki vagy?? -kérdeztem a hangtól.
-Arra még nem tudok még értelmes választ adni!-hangzott a furcsa válasz. Mostmár kicsit féltem!!!
A barátnőimtől már nem tudtam segítséget kérni mert már nem is láttam őket! pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale
egyszer csak egy fekete köpeny szerű valami jelent meg előttem. confused confused confused
De nem tudtam behatárolni hogy mi, mert átlátszó volt és halvány......
Ez a valami (még mindig nem jöttem rá hogy mi lehet Shocked Shocked ) megnyitott egy pirosan izzó fekete lépcsőt, ami lefelé vezet a semmibe....
pale pale pale pale pale
Ez a lebegő halvány valamicske lefele lebegett ......
én persze követtem, de nehezen, mert görkori van a lábamon!! Így nehézkesen lépkedtem le a lépcsőfokokon. Leléptem a legvégső fokon is, és felsóhajtottam:
-Ahhhhh, VÉGRE VÉGE!!!
ekkor egy kis szobára mutatott ahol a nevem van!!!
Asszta!!!-mondtam-Ez a föld alatti civilizáció ismer engem!! Shocked Shocked Laughing Laughing
-Mi nem éppen vagyunk civilizáció-csukta be az ajtót mege mögött az ajtót!!!
-Akkor mik vagytok???-Kérdeztem, és kiválasztottam a legközelebbi ágyat.......
(folyt. köv)
Vissza az elejére Go down
El'diablo
Moderátor
El'diablo


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 2011
Tartózkodási hely : Oh

El'diablo meséi Empty
TémanyitásTárgy: El'diablo meséi   El'diablo meséi EmptySzer. Ápr. 04 2012, 01:44

XD I love you I love you I love you I love you I love you
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





El'diablo meséi Empty
TémanyitásTárgy: Re: El'diablo meséi   El'diablo meséi Empty

Vissza az elejére Go down
 
El'diablo meséi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csillag meséi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Ne a fiókodnak írj - mutasd meg nekünk is!-
Ugrás: