Lányregények... Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Lányregények... Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Írd meg nekem, mit szeretnél még a fórumunkba, hogy jól érezd magad velünk ... hiszen érted csináltam ... Látogass meg itt is: www.ohkiskonyvtar.try.hu A reklámcsík - sajnos- nem törölhető. NE KATTINTS RÁ!
 
KezdőlapLányregények... EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lányregények...

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Lányregények... Empty
TémanyitásTárgy: Gergő és az......   Lányregények... EmptyKedd Ápr. 01 2014, 07:00

A Gergő könyvsorozat,egy Budapesti srácról szól,akinek az anyukája révülő! Very Happy Van egy nem vérbeli tesója Zsófi és az ő apukája Dénes.Később nagy révülő lesz és az egész világfán nagy történéseket visz véghez!Olvassátok el ti is!Kicsit hosszú,de aki már sokat olvasott,annak gyerekjáték.
Részek:
1.Gergő és az álomfogók
2.Gergő és a bűbájketrec
3.Gergő és a táltosviadal
4.Gergő és az álomvámpírok 1
5.Gergő és az álomvámpírok 2
Hasonlít a Harry Potter-hez, és Böszörményi Gyula írta.
 study  el, study  el!
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Lányregények... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányregények...   Lányregények... EmptySzomb. Jún. 09 2012, 22:24

Füles írta:
Lányregények... Ikrek_www.kepfeltoltes.hu_
Főleg lányoknak készült. Egy új, csodás világ a W.I.T.C.H. alkotójától! Két ikerlányról szól, akik boszorkányok. Vanília (Babú) fényboszorkány, Pervinka (Víni) meg sötétségboszorkány. A lányok sok kalandot élnek át együtt.
Én már láttam egy ilyen könyvet.A Jonatán könyvmolyképző mintája:Csillag
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Lányregények... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányregények...   Lányregények... EmptySzomb. Jún. 09 2012, 22:22

Alice írta:
Én nagyon szeretem a fantázia könyveket. Az egyik kedvencem Thomas Brezinától a Fiúk kizárva sorozat! Very Happy
Lányregények... 683067_4
Így néz ki a borítója, ez az egyik kedvenc részem!! lol!
A sorozat főszereplője Lizi és Tinka, a két boszorkány tanonc. A történet arról szól, hogyan élik varázslatos életüket és kerülnek folyamatosan bajba! I love you
Hűűű!!! biztos nagyon jó könyv:Csillag
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
Füles
Játékos karakter
Füles


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás dátuma : 2011. Oct. 12.
Tartózkodási hely : Orosháza

Lányregények... Empty
TémanyitásTárgy: Fairy Oak (Az ikrek titka)   Lányregények... EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 00:14

Lányregények... Ikrek_www.kepfeltoltes.hu_
Főleg lányoknak készült. Egy új, csodás világ a W.I.T.C.H. alkotójától! Két ikerlányról szól, akik boszorkányok. Vanília (Babú) fényboszorkány, Pervinka (Víni) meg sötétségboszorkány. A lányok sok kalandot élnek át együtt.
Vissza az elejére Go down
Alice
Moderátor
Alice


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Csodaország

Lányregények... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányregények...   Lányregények... EmptyHétf. Jan. 23 2012, 07:56

Én nagyon szeretem a fantázia könyveket. Az egyik kedvencem Thomas Brezinától a Fiúk kizárva sorozat! Very Happy
Lányregények... 683067_4
Így néz ki a borítója, ez az egyik kedvenc részem!! lol!
A sorozat főszereplője Lizi és Tinka, a két boszorkány tanonc. A történet arról szól, hogyan élik varázslatos életüket és kerülnek folyamatosan bajba! I love you
Vissza az elejére Go down
http://www.eof.beluva.hu
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 23.
Tartózkodási hely : Orosháza

Lányregények... Empty
TémanyitásTárgy: Lányregények...   Lányregények... EmptySzer. Okt. 12 2011, 00:33

queen
Vissza az elejére Go down
http://www.ohkiskonyvtar.try.hu
Ajánlott tartalom





Lányregények... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányregények...   Lányregények... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lányregények...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Csevegő :: Filmekről, könyvekről, játékokról :: Olvastam egy jó könyvet...-
Ugrás: