Monster High Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Monster High Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Írd meg nekem, mit szeretnél még a fórumunkba, hogy jól érezd magad velünk ... hiszen érted csináltam ... Látogass meg itt is: www.ohkiskonyvtar.try.hu A reklámcsík - sajnos- nem törölhető. NE KATTINTS RÁ!
 
KezdőlapMonster High EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Monster High

Go down 
2 posters

Neked ki a kedvenc szereplőd Monster High-ban?
 Draculaura
 Clawden Wolf
 Frankie Stein
 Lagoona Blue
 Cleo de Nile
 Ghoulia Yelps
 Deuce Gorgon
 Clawd Wolf
 Venus McFlytrap
 Operetta
Eredmény megtekintése
SzerzőÜzenet
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Monster High Empty
TémanyitásTárgy: Monster High   Monster High EmptyVas. Május 19 2013, 03:41

http://www.kepfeltoltes.hu
Monster High Abby_Bominable_k_p_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Clawdeen_Wolf_k_p_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Cleo_de_Nile_k_p_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Draculaura_k_p_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Frankie_Stein_k_p_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Monster_High_embl_ma_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Abby__s_Operetta_bar_tok_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Abby_fagyasztja_Frenkiet_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Clawden_W._Draculaura_Lagoona_B._Frankie_S._Gorgon_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Clawden_wolf__s_draculaura_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Clawden_Wolf_megijed_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Cleo_de_Nile_toporz_kol_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Deuce_Gorgon_k_v__dermeszt_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Draculaura__s_a_denev_rek_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Draculaura_popcornt_eszik_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Fejr_z_s_Ghoulia_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Frankie_mosolyog_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Frankie_Stein_t_lti_mag_t_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Frenkie_Stein_tanul_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Ghoulia_Yelps_k_nyvet_fog_www.kepfeltoltes.hu_Monster High Pssssssssssszt__www.kepfeltoltes.hu_Monster High Spectra_Vondergeist_tel_zik_www.kepfeltoltes.hu_Monster High T_zhaj__g_www.kepfeltoltes.hu_
Monster High Images_(2)
Név: Cleo de Nile

Életkor:5842 (plusz-minusz néhány év)

Sajátságos stílus: Igazi egyiptomi hercegnő vagyok.Vagyok vannakegzotikus ékszereim és néha az alkalmi pólyám is magamra öltöm

Gyenge pont:Sötét...Igen én egy olyan szörny vagyok aki fél a sötéttől

Kedvenc szín: Arany

Kedvenc étel: Szőlő.Főleg ha eggyenként adják a számba a szemeket

Ami bosszant: Ha nem akarnak engedelmeskedni

Kedvenc tevékenység: Uralni a suli folyosóit,a rémcsapatot vezetni

Kedvenc tantárgy: Mértan.A háromszög és gúla alakú dolgokkal elbodogulok így a piramisokkal is.Vagy hogy is hívják tt-ramisokkal?

Házi kedvenc :Hisette,ő az én kis egyiptomi kobrácskám.Szavamra!!A sziszegése rosszabb mint a-  na igen némileg mérgező harapása
Monster High Letoltes_(1)

Monster High Eg

Név: Draculaura

Szörnyeteg előd: Dracula gróf

Életkor: 1600 év (a előző részekben 1599)

Sajátságos stílus: A papám Draculaura-nak hív,a barátaim meg Ula D-nek.Szeretem cseresznyepiros foltokkal feldobni fekete cuccaimat

Gyenge pont:Mivel nem látom magam a tükörben nem mindig sikerül tökéletesen összeállítanom öltözékem,és kisminkelnem magam de 1599 év után persze elég jól belejöttem

Házi kedvenc: Count Fabulous ő az én legjobb "varátom,,(vámpír barátom).Bár elég büszke és takaros kis vámpír képtelen vagyok megállni,hogy ne bújtassam a legcukibb ruhácskákba

Kedvenc szín: Rózsaszín

Kedvenc étel: Vega vagyok, mert a vér nincs ínyemre.Szóval mindenféle gyümölcs-zöldségféle és egy rakás vaspótló készítmény

Ami bosszant: Az igazán sajnálatos,hogy nincs vega menü a Monster High vérkezdéjében

Kedvenc tevékenység: Szeretek mosolyogni,nevetni és a barátaimat bátorítani
Kedvenc tantárgy: Kreatív írás. Így legalább kedves történeteket írhatok a barátaimról

Legkevésbé kedvelt tantárgy: Földrajz...1600 év alatt mindenhol jártam 2-szer is
Monster High Letoltes
Monster High M10

Név:Frankie Stein
Szörnyeteg előd: Frankenstein
Életkor: 15 nap
Sajátságos stílus: A barátaim szerint tökéletes alakom van modellkedéshez.Nem igazán tudom mi ez, ennek ellenére vásároltak nekem néhány tök haláli cuccot
Gyenge pont: A varrataim pont a legrosszabb pillanatban esnek szét
Házi kedvenc:Watzit. Meg nem mondom pontosan milyen fajta.Mindenesetre Watzit nyilvántartási igazolványa 10 oldalból áll
Kedvenc szín:Fekete-fehér csíkok
Kedvenc étel:Mivel még csak 15 napos vagyok eddig még mindig minden ízlett amit megkóstoltam
Ami bosszant: Amikor reggel fel akarok menni az emeletre,és az papám azt kiáltja "Kanibál bébi születik,,
Kedvenc tevékenység: Mivel még csak 15 napos vagyok,mielőtt döntenék mindent ki akarok próbálni
Kedvenc tantárgy:Történelem. Azért imádom, mert így megismerhetem a barátaim eredetét
Legkevésbé kedvelt tantárgy:Úszás.Mert a nedvességtől megbolondulok és butaságokat mondok
Monster High Images_(6)

Most ennyi fért az időmbe.Máskor majd epizódokat is rakok fel.


A hozzászólást *Mulan* összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 30 2013, 01:58-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
cicus
Játékos karakter
cicus


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás dátuma : 2013. Apr. 16.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Monster High Empty
TémanyitásTárgy: Re: Monster High   Monster High EmptyHétf. Május 20 2013, 06:11

Látom nem csak az én kedvencem a Monster High! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Monster High
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Csevegő :: Szép képek gyűjteménye...-
Ugrás: