Novellát írsz? Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Novellát írsz? Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Írd meg nekem, mit szeretnél még a fórumunkba, hogy jól érezd magad velünk ... hiszen érted csináltam ... Látogass meg itt is: www.ohkiskonyvtar.try.hu A reklámcsík - sajnos- nem törölhető. NE KATTINTS RÁ!
 
KezdőlapNovellát írsz? EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Novellát írsz?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
nikol
Vendég




Novellát írsz? Empty
TémanyitásTárgy: reag   Novellát írsz? EmptySzomb. Feb. 15 2014, 06:20

Ez klassz :)Megérné folytatni Smile lol!
Vissza az elejére Go down
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Novellát írsz? Empty
TémanyitásTárgy: A mágikus kard   Novellát írsz? EmptyHétf. Május 20 2013, 06:29

1.fejezet
               amelyben elmesélem életem részét,és meglesz az első kalandom.
 
         Én Nikoletta vagyok.Sajnos egy bal estben a szüleim meghaltak,és én egyedül maradtam. Sad
Így nem tehettem mást megindultam a nagyvilágba egyes-egyedül,s nemsokára ezer meg ezer baj ért!
       Első kalandom a dzsungelbe vezetett.Amint békésen sétálgattam,egy húsevő növény közeledett felém! affraid Elkapta a lábamat és egy sötét barlangba húzott.A barlang bejáratánál különös ember fogadott."Vajon ki lehet ez? Question Question "-tűnődtem magamba,de már késő volt!A növény behúzott a barlangba,s a különös alak hozzám beszélt:
-Hát te meg miféle szellem vagy?
-Én!! Neutral Szellem??
-Te bizony!
De már láttam, hogy nem más áll előttem mint egy tűzhajú fiú.
-Ne ijeszd meg szegényt!
Meg se mertem mukkanni. :silent:Egy csontvázlány beszélt hozzám! affraid
-Ne félj!-mondta a csontvázlány.
Majd valami éleset láttam magam mögött!
Folytatjuk.............................


                                                                         2. fejezet
    amelyben  meghallgatom a mágikus kard legendáját.

     Az éles tárgy nemsokára már előttem volt! affraid affraid egy....egy fém robot!!!!!
-Ne félj!-mondta a fém robot.
-Ezt már sokszor hallottam Rolling Eyes!
-De mégis kik vagytok ti?
A tűzhajú elkezdett mesélni:
A szellemek városából jöttünk.De itt nem csak 3-an vagyunk.A nagy balesetben vándoroltunk ide.
-De mégis mi volt az a nagy baleset? Question Question
-Nemsokára egy hatalmas meteorit csapódik be a bolygónkba.Az előjele egy agyat rázó földrengés volt.
A ti házatokban lakott a kiválasztott!Csak ő vészelhette át a földrengést.Neked kell megtalálni a mágikus kardot, és neked kell szembeszállni a gonosz Dragon Fliy-jal
-De milyen mágikus kardról beszélsz?
-A legenda arról szól hogy Aliela a nagy varázsló kardját maga készítette.De nem hitte volna, hogy a kard ennyire veszélyes lesz!Megpróbálta a kard erejét megsemmisíteni de nem sikerült.A kardot a jégbörtönbe zárta ,de ereje csak gyűlt és gyűlt.Mágneses erőből megidézte Dragon Fliy-t,és vonzza a föld felé a meteoritokat.Most a legnagyobb meteoritot fogta.Csak te találhatod meg!
Folytatjuk.....

                                     3.fejezet
amelyben megismerkedem a szellemekkel


  Gyere csak utánunk!Mondta a csontvázlány.Majd a barlang falát arrébb tolva egy különös világot láttam magam előtt  Shocked . Káprázatos volt!Egy olyan világba kerültem amelyik még a képeskönyvekben látott gyönyörű rajzoknál is sokkal szebb volt.Rengeteg szellem repdesett vagy lépett fel ,s alá.De amikor megláttam újra a húsevő növényt hatalmasat ordítottam affraid!
-Megijedtél ugye?-mondta a csontvázlány.
-Pedig ez csak Vénusz a növénylány! Laughing
Ekkor jutott eszembe, hogy egyik szörny nevét sem tudom! Crying or Very sad
-Na és titeket hogy hívnak? Question Question
-Én Catrina vagyok.-mutatkozott be a csontvázlány.
-Én meg Tüzes.-mondta a tűzhajú fiú
-Én Lening vagyok.-mondta dörmögős hangon a robot.
Ám ekkor egy kentaurlány nyargalt hozzánk.
-Mi van Catrina?Már megint a feledékenységed miatt van itt még egy lurkó?
-Hagyd abba Melani!Ő a kiválasztott!
-Ő? Very Happy Laughing Ugyan már!Még egy madarat sem tudna megtalálni,nemhogy egy kardot amit már évezredek óta keresünk!
Úgy vettem észre Catrinát feldühítette amit a kentaurlány mondott.Ekkor megragadta a kezemet és elhúzott.
-Éhes vagy már?
-Igen!(és ez igaz volt)
-Ó én milyen modortalan vagyok még a nevedet sem tudom!
-Mágiás Nikoletta a nevem.
-Na akkor megérkeztünk Niki!
Egy kacsalábon forgó palotához érkeztünk (ebből sok volt arrafelé) amire ki volt írva:"Kacsaláb Vendéglő".
Catrina beszólt de nem értettem hogy mit mond! No
Folytatjuk.............

4.fejezet
amelyben kiderül,hogy még sokáig maradok e különleges világban.

Nem értettem,hogy ki mit mond,de egy biztos volt:ahány szörny,annyi nyelv.
Utána leültünk egy asztaloz. Catrina megszólalt:
-Bocsáss meg,de tudod itt minden szörnyfajta másképp beszél.
-Én sem szólaltam volna meg így,de a nagymamám a vendéglő tulajdonosa.
-És akkor miért tudtok emberi nyelven?-kérdeztem.
-Mert egy szörny csak a saját nyelvén ért,de megtanultuk az emberi beszédet is,hogy mindegyik szörnnyel tudjunk beszélgetni.
Azzal az asztal elkezdett mozogni,majd nagy levegőt vett,és egy hatalmasat tüsszögött.
-Nem megmondtam ,hogy aki megvan fázva ne jöjjön?!
-Még jó,hogy nemvolt semmi az asztalon,mert akkor ráborítottad volna rájuk.-mondta egy nagyon öreg csontváz néni.
-Ő itt a nagymamám.-mondta Catrina.
-A kiválasztott?QuestionQuestion-kérdezte Catrina mamája.
-Igen ő az!-válaszolt Catrina.
-Érdekes fajzat!Neutral
-Csak tudnám milyen fajta?
-Ee.......ember-szóltam félénken.


5.fejezet
Első napom a szörnyvilágban
Éppen egy különös beszélő székkel játszottam,amikor odajött hozzám,egy kedves vattacukorhajú,kis pónihoz hasonló lány.Odaült mellém,és megszólalt:
-Szia!Téged hogy hívnak?Milyen fajta vagy?Mi a kedvenc színed?
-öhh....hello,az én nevem Niki,ember vagyok,a lila.
Nagy szemekkel nézett rám:
-Te tényleg ember vagy?
-Igen-bólogattam.
-És téged hogy hívnak? Smile -mondtam egyre nagyobb bizalommal.
-Vattacukor.
" Tudhattam volna "-mormogtam magamban.Ekkor egy csomó kis beszélő tollpihe is ott termett,akik csak ennyit tudtak mondani : kalas,kalas. Hogy vajon evvel mit akartak nem értettem,de nem is akartam megérteni.Örültem,hogy végre lett egy pajtásom,akivel játszhattam.Ekkor jutott eszembe az otthonom Crying or Very sad ...és hogy azt az otthont soha többé nem láthatom...
Folytatjuk...


A hozzászólást *Mulan* összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 19 2014, 06:40-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 153
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 23.
Tartózkodási hely : Orosháza

Novellát írsz? Empty
TémanyitásTárgy: Novellát írsz?   Novellát írsz? EmptyKedd Okt. 11 2011, 23:46

Mutasd meg ... Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.ohkiskonyvtar.try.hu
Ajánlott tartalom





Novellát írsz? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Novellát írsz?   Novellát írsz? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Novellát írsz?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Ne a fiókodnak írj - mutasd meg nekünk is!-
Ugrás: