Harry Potter rajongóknak Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Harry Potter rajongóknak Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Írd meg nekem, mit szeretnél még a fórumunkba, hogy jól érezd magad velünk ... hiszen érted csináltam ... Látogass meg itt is: www.ohkiskonyvtar.try.hu A reklámcsík - sajnos- nem törölhető. NE KATTINTS RÁ!
 
KezdőlapHarry Potter rajongóknak EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Harry Potter rajongóknak

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Harry Potter rajongóknak Empty
TémanyitásTárgy: 2.rész   Harry Potter rajongóknak EmptyKedd Ápr. 09 2013, 03:15

Ebben a részben Harry újra a Roxfort diákja lesz.De most derül ki hogy érti a kígyók beszédét!!Állíthatom hogy igaz hiszen én is ott voltam.Ebből nagy galiba lesz és még az óriási kígyóval is meg kell küzdenie.Előkerül tudjuk ki is,én sajnos csak így nevezem.Valyon túléli ezt a történetet?
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
napfény
Játékos karakter
napfény


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás dátuma : 2013. Mar. 11.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Harry Potter rajongóknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter rajongóknak   Harry Potter rajongóknak EmptyHétf. Márc. 11 2013, 02:50

szeretem a Harry Pottert.Csillagot is ismerem.Ő az egyik legjobb barátnőm Very Happy I love you queen
Vissza az elejére Go down
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Harry Potter rajongóknak Empty
TémanyitásTárgy: Harry Potter rajongóknak   Harry Potter rajongóknak EmptyVas. Feb. 17 2013, 01:39

Szeretem az izgi, Laughing kitalált, Like a Star @ heaven érdekes Shocked filmeket.
Kedvencem:a Harry Potter

Az első rész(aki még nem látta)arról szól ,hogy Harry Potterért eljön Hagrid a vadőr és elviszi Pottert a Roxfort varázsló iskolába cheers .ÚJ barátokat szerez.Ronald Wizli Rolling Eyes t aki a legjobb barátjai közé fog tartozni,és Hermiónét aki mindig a könyveket bújja.Egyben ellenséget is szerez,Drako Melfolyt aki sok keserűséget okoz majd neki.Persze váratlan fordulat is lesz az életében hiszen megannyi veszély leselkedik rá.Túléli valyon a lépcsőszekrény lakólya ezeket a váratlan eseményeket?

Ha van még Harry Potter rajongó írjon nekem privit a Csillag névre.Hátha hasonlítunk egymásra, és jó barátok lehetnénk.
u.i.:Akinek megvan a 7-es 2. része és küld nekem privátot az elmesélhetné ,hogy mi van benne
Üdv :Csillag


Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
Ajánlott tartalom





Harry Potter rajongóknak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harry Potter rajongóknak   Harry Potter rajongóknak Empty

Vissza az elejére Go down
 
Harry Potter rajongóknak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harry Potter rajongóknak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Csevegő :: Filmekről, könyvekről, játékokról :: Láttam egy jó filmet...-
Ugrás: