Alice Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Alice Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Írd meg nekem, mit szeretnél még a fórumunkba, hogy jól érezd magad velünk ... hiszen érted csináltam ... Látogass meg itt is: www.ohkiskonyvtar.try.hu A reklámcsík - sajnos- nem törölhető. NE KATTINTS RÁ!
 
KezdőlapAlice EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alice

Go down 
SzerzőÜzenet
Alice
Moderátor
Alice


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Csodaország

Alice Empty
TémanyitásTárgy: Alice   Alice EmptyPént. Nov. 18 2011, 05:05

Alice 4-2

Név: Alice
Faj: ember
Nem:
Születés helye/ideje: Elforádó kastélya, 300 évvel ezelőtt
Látszólagos kor: 16
Képesség: érintésem ha akarom jéggé fagyasztja áldozatom, akaratommal jeges szélörvényeket keltek

Megjelenés: Alacsony vagyok, mindig kék ruciban, fehér köténykében flangálok
Fizikum: erősebb vagyok, mint az elsőre látszik. Az akarat mindenkit erősebbé tesz.. Cool
Intelligencia: leleményes vagyok, és mindent megteszek hogy elérjem céljaim.
Fegyverek: konyhakés
Család: 300 év alatt az enyészetbe vesztek

Jellem: alapvetően kedves, aranyos, édes személyiségem van, csak az elmúlt 300 év fogsága kicsit visszavetette a szülők által belém nevelt jómodort. Keresem a Herceget, a kék lovon, aki hosszú évekre jégbörtönbe száműzött. Amíg meg nem találom, irgalomra tőlem senki ne számítson.

Előtörténet: Életem mintegy 300 éve kezdődött el. Apám egy üregi nyúl volt, anyám meg egy varázslatos hercegnő. A sztori a szokásos, anyám megcsókolta a nyulat, mire az sármos, deltás herceggé változott. Szerelem volt első meg sokadik látásra, így találkozásuk után nem sokkal én is megjelentem a színen. 16 éves koromban -mivel egy kastély és egy birodalom örököse vagyok- eljött hozzám egy szőke herceg kék lován. Mivel lovagi torna során el akarta nyerni apámtól a birodalmát és címét, mérges lettem rá. Vacsora közben ráborítottam az asztalt, mire besértődött. Felbérelt egy gaz boszorkát, és megátkozott. A kastélyunk legmélyébe zárt, jégbörtönbe, honnét csak hosszú évszázadok múlva szabadulhattam. Az ébredésem nem volt kellemes. 300 éven át fagyoskodtam egy helyben, és már csak egy célom maradt. Keresem a kék lovas herceget, hogy bosszút álljak rajta. Közben meg annyi édességet eszek, amennyi csak belém fér. Pont.
Vissza az elejére Go down
http://www.eof.beluva.hu
 
Alice
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: