A rém Kastély Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
A rém Kastély Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Írd meg nekem, mit szeretnél még a fórumunkba, hogy jól érezd magad velünk ... hiszen érted csináltam ... Látogass meg itt is: www.ohkiskonyvtar.try.hu A reklámcsík - sajnos- nem törölhető. NE KATTINTS RÁ!
 
KezdőlapA rém Kastély EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A rém Kastély

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
kissnamcsika
Moderátor
kissnamcsika


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
Kor : 24
Tartózkodási hely : oh

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: A rém Kastély   A rém Kastély EmptySzer. Nov. 16 2011, 00:03

Én a barátaimmal elmentünk egy kastélyba és volt egy olyan érzésem hogy valaki követ de nem mertem hátra nézni!
Azt gondoltam ki lehet ez?
pale
Vissza az elejére Go down
El'diablo
Moderátor
El'diablo


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 2011
Tartózkodási hely : Oh

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptyPént. Nov. 18 2011, 03:21

Én voltam az a szellem!!!!
a nevem Pedig hupikék szellemkékből : Szellillam I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Szabó Nikoletta
Játékos karakter
Szabó Nikoletta


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 18.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptyKedd Nov. 22 2011, 02:33

Én is úgy gondoltam hogy bemegyek a kastélyba de láttam hogy nyitva van a kapu és rájöttem hogy nem csak én vagyok az egyetlen aki kíváncsi a kastély titkaira. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation I love you
Vissza az elejére Go down
Szabó Nikoletta
Játékos karakter
Szabó Nikoletta


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 18.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptySzer. Nov. 30 2011, 02:02

Bementem....................................és furcsa volt de láttam hogy a gyertya az asztalon hirtelen felemerkedet és,aztán vissza.Hátborzongató....vajon ki csinálja???
scratch scratch scratch scratch scratch scratch


Vissza az elejére Go down
Emily Goldengate
Játékos karakter
Emily Goldengate


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 22.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptyVas. Jan. 22 2012, 08:05

Hallottam a HANGOKAT....láttam, hogy bejön valaki...
Évszázadok óta nem háborgatott senki...na majd jól elijesztem!

Felvettem a láthatatlanná tévő köpönyegem, odaosontam az asztalhoz, és lassan felemeltem azt...
Gondoltam, így elijeszthetem a betolakodót...
Vissza az elejére Go down
Szabó Nikoletta
Játékos karakter
Szabó Nikoletta


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 18.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptyKedd Jan. 24 2012, 04:57

Nagyon meg ijedtem hogy a gyertya felemelkedett ,de aztán gondoltam hogy lehet ennek egy logikus magyarázata csak még nem jöttem rá.
Tovább mentem csak mentem és mentem és mentem azt hittem ez a folyosó végtelen és soha nem találok a végére ,de aztán találtam egy lépcsőt és azt mondtam magamnak:
-Nyugi Niki nem kell félni nincs itt senki csak én.
Meg nyugodtam és fel mentem miközben mentem fel a falon sok kép volt.
Biztos a család képei ,mikor majdnem fel értem hirtelen a képek leestek a falról és úgy éreztem valaki a nyakamba liheg és ijedtemben fel rohantam a lépcsőn és egy szobába rohantam,be csuktam az ajtót és az ágy alá bújtam ott maradok............amíg nem lesz biztonságos a környezett.
Vajon elment???? Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question Question Question Question scratch scratch scratch scratch
Vissza az elejére Go down
Szabó Nikoletta
Játékos karakter
Szabó Nikoletta


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 18.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptyKedd Jan. 24 2012, 06:04

Miközben az ágy alatt bújtam annyira el álmosodtam a rohanástól hogy el aludtam. Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Vissza az elejére Go down
Emily Goldengate
Játékos karakter
Emily Goldengate


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 22.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptyHétf. Feb. 13 2012, 23:39

HIHIHI Smile
Na, ezt jól megijesztettem Smile Smile

Olyan gyorsan elkavart, hogy még a képek is lepotyogtak a falról a szélvihartól, amit támasztott Smile Smile

Na de miért felfele fut??????
Én úgy gondoltam, kiűzöm a házból..... ez meg itt.... TESSÉK.....ELALUDT !!!!
Vissza az elejére Go down
Szabó Nikoletta
Játékos karakter
Szabó Nikoletta


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 18.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptySzer. Feb. 15 2012, 04:37

Pár perc múlva fel ébredtem mert a hasam nagyon korgott hiszen 2 napja nem ettem semmit.
Ki jöttem a szobából és láttam hogy nincs itt senki................ talán amikor úgy éreztem hogy valaki van mögöttem csak az éhség miatt éreztem így.
Lementem a lépcsőn hogy keresek valami enni valót mentem,mentem és mentem végül meg találtam a konyhát megláttam a hűtött és ki nyitottam tele volt minden finomsággal és ez nekem furcsa volt de engem ez nem érdekelt csak az hogy ne korogjon ennyire a hasam.
Pár perc múlva annyit ettem amennyi csak belém félt Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ez jól esett Very Happy
Vissza az elejére Go down
El'diablo
Moderátor
El'diablo


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 2011
Tartózkodási hely : Oh

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptySzer. Ápr. 04 2012, 01:39

Szellemként nehéz volt ott lakni abban a kastélyban!!
Egyedül voltam!!
Mivel nemm lehetett senkivel beszélni, ezért csak kuksoltam a sarokban és csak néztem hogy mi történik körülöttem :
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Sad
(Ha még valaki nem tudná akkor elmondom hogy én egy esküvője napján meggyilkolt menyasszony vagyok Sad . )
Vissza az elejére Go down
Szabó Nikoletta
Játékos karakter
Szabó Nikoletta


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 18.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptySzer. Ápr. 04 2012, 01:44

Mi után megebédeltem úgy gondoltam elég sok furcsaság folyik itt,hogy ki kell derítenem mi folyik itt.
Úgy gondoltam,hogy úgy kezdem a nyomozást,hogy fel megyek a könyvtárba és addig olvasok amíg ki nem terítem mi folyik itt............................ fel mentem és annyi könyvet olvastam mint még soha mert rengeteg könyv volt itt study study study study study study study study study
De jó lenne ha lenne itt más mert talán hamarabb ki derítenénk mi folyik itt meg azért is mert félek egyedül
!!!!!!! pale pale
Vissza az elejére Go down
Szabó Nikoletta
Játékos karakter
Szabó Nikoletta


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 18.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptySzer. Ápr. 04 2012, 01:50

Pár perc múlva találtam egy halál könyvet mi szerint itt egy nő élt,de nincs itt a neve csak annyi hogy pont az esküvője napján ölték meg. Talán pont az a menyasszony kísért itt aki megöltek?az magyarázatot adna mindenek ami itt történt,de vajon miért kísért el innen mindenkit? scratch scratch scratch KIVÉVE ENGEM Cool Cool Cool
Vissza az elejére Go down
Szabó Nikoletta
Játékos karakter
Szabó Nikoletta


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 18.

A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély EmptyPént. Márc. 08 2013, 03:06

Amikor a halál könyvet megtaláltam arra gondoltam hogyha tényleg ez a nő élt ebbe a házba és pont az esküvője napján halt meg akkor.......... scratch.............. talán azért bolyong még itt ebbe a házba mert még nem találták meg azt aki megölte. Így hát arra gondoltam hogy meg kell keresnem ezt a nőt hogy vajon tényleg azért van még ebbe a házba mert még nem találták meg a gyilkosát (amire én gondoltam) vagy más ok miatt. Mert szeretem volna ennek a nőnek segíteni. De vajon hogy találom meg??? scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A rém Kastély Empty
TémanyitásTárgy: Re: A rém Kastély   A rém Kastély Empty

Vissza az elejére Go down
 
A rém Kastély
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ősi kastély
» Elfeledett ősi kastély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Szellemváros-
Ugrás: