csikótér Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
csikótér Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Írd meg nekem, mit szeretnél még a fórumunkba, hogy jól érezd magad velünk ... hiszen érted csináltam ... Látogass meg itt is: www.ohkiskonyvtar.try.hu A reklámcsík - sajnos- nem törölhető. NE KATTINTS RÁ!
 
Kezdőlapcsikótér EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 csikótér

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
El'diablo
Moderátor
El'diablo


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 2011
Tartózkodási hely : Oh

csikótér Empty
TémanyitásTárgy: csikótér   csikótér EmptyHétf. Okt. 17 2011, 07:45

én nem vagyok kiscsikó de itt jót fogtok beszélgetni!!! lol!
Vissza az elejére Go down
Szabó Nikoletta
Játékos karakter
Szabó Nikoletta


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 18.

csikótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: csikótér   csikótér EmptyKedd Nov. 22 2011, 02:56

Én hirtelen el ájultam és csak arra emlékszek hogy egy fényt láttam és mit látnak szemeim egy unikornis völgy talán álom vagy valóság???
Megcsíptem magamat, hogy ha állom föl ébredjek de nem ébretem és rá jöttem hogy nem álom.
Egy csodálatos unikornis oda jött hozzám biztos szimpatikus vagyok neki.
Vajon hogy hívják????,, I love you
Vissza az elejére Go down
El'diablo
Moderátor
El'diablo


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 27.
Kor : 2011
Tartózkodási hely : Oh

csikótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: csikótér   csikótér EmptySzomb. Ápr. 07 2012, 05:42

Én Zseya odamentem egy lányhoz aki csíbdeste magát Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Vajon mi lehet a neve???
Vissza az elejére Go down
Kirke
Vendég




csikótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: csikótér   csikótér EmptyKedd Dec. 04 2012, 21:11

Baktattam, baktattam, pegazusként a csillogó-villogó unikornisok völgyében, míg el nem értem egy nagy mezőre. Boldog voltam, hiszen pegazusként szabadon szárnyyalhattam az égen, most mégis gyalog érkeztem el a völgybe. Patáim szikrát vetettek a kövön, olyan sebesen száguldottam végig az úton, ami ide vezetett. Látni akartam szárnyatlan, szarvas társaimat. Megérkezve a Csikótérre, sok kicsi kiscsikót láttam. Vidáman indultam el feléjük.
- Hahó, sziasztok! - szólítottam meg őket, vidáman.
- A nevem Ameliai! Pegazus vagyok. -vidáman topogtam egy helyben, a szél belekapott hosszú sörényemben, csak úgy lobogott a szőröm, ahogy élénken, felfrissülve a hűs szellőtől meg-megráztam a fejem.
Vissza az elejére Go down
Mirha
Vendég




csikótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: csikótér   csikótér EmptyVas. Jan. 27 2013, 23:38

Két napja jártam az Unikornisok völgyét, hogy találkozzak eggyel. De sehol nem láttam egyet se. Utam aztán egy nagy prérire vitt. Bíztam benne, itt szerencsém lesz. Látok egy unikornist. Kisétálva a fák közül, megláttam őt. Egy szárnyas lovat.
- Hé te ott! Te ló! Unikornis vagy?
Szólítottam meg.
Vissza az elejére Go down
Kirke
Vendég




csikótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: csikótér   csikótér EmptyVas. Jan. 27 2013, 23:46

Vidáman topogtam egy helyben, ugráltam az örömtől, hogy itt lehetek fajtársaim közt. Viszont amint megláttak engem a kicsik, nagy szemeket meresztettek rám, és trappolva szétszéledtek.
- Ne fussatok el, nem bántok én senkit - kiáltottam utánuk, de hiába. Olyan kis fürgék voltak, hogy esélyem se volt, hogy kövessem őket. Szomorúan lehajtottam a fejemet, nem értettem, miért ijedtek meg tőlem. Hirtelen hangokat hallottam, közel hozzám. Valaki mögöttem állt, és megszólított. A hang irányába fordultam, és a levegőbe szagoltam, hogy azonosítani tudjam kiféle-miféle emberrel, esetleg meselénnyel van dolgom.
- Nem vagyok én ló, kéremszépen! Se unikornis! Pegazus vagyok! - válaszoltam neki büszkén. Kihúztam magam, hogy teljes pompámban láthasson.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





csikótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: csikótér   csikótér Empty

Vissza az elejére Go down
 
csikótér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Unikornisok völgye-
Ugrás: