Garfield és a boszorkánytanya Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Garfield és a boszorkánytanya Kicsibanner_www.kepfeltoltes.hu_

Üdvözöllek világunkban!

Ez az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának Fóruma. Nézz körül, csatlakozz, és érezd jól magad Nálunk!

/ A reklámcsík -sajnos- az ingyenes szolgáltatás miatt nem eltüntethető. NE kattints rá! Wink /
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Írd meg nekem, mit szeretnél még a fórumunkba, hogy jól érezd magad velünk ... hiszen érted csináltam ... Látogass meg itt is: www.ohkiskonyvtar.try.hu A reklámcsík - sajnos- nem törölhető. NE KATTINTS RÁ!
 
KezdőlapGarfield és a boszorkánytanya EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Garfield és a boszorkánytanya

Go down 
SzerzőÜzenet
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Garfield és a boszorkánytanya Empty
TémanyitásTárgy: Garfield és a boszorkánytanya   Garfield és a boszorkánytanya EmptyKedd Ápr. 02 2013, 04:54

Egyszer én Garfield és legunalmasabb gazdám Jon valamint a legundorítóbb lény a macskák számára:Ubul elindultunk egy furcsa kirándulásra.Nincs is annál unalmasabb mint egy ósdi várrom környékén tartani a tavaszi szünetet a legfontosabb dolgok nélkül.Ilyen dolgok például a non stop pizza rendelés,az 1000 csatornás televízió,a hot dog,és természetesen az éjjeli büfé!!!!!!!!!!!!Ezek nélkül nem lehet élniiii!Nem tudom hogy gondolta ezt Jon de nekem elegem van belőle!Már 1 órája itt vagyunk!Ahogy ezen zsörtölődtem hirtelen egy furcsa dologra lettem figyelmes...........Folytatjuk
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Garfield és a boszorkánytanya Empty
TémanyitásTárgy: 2. rész   Garfield és a boszorkánytanya EmptyKedd Ápr. 02 2013, 05:05

Az ősrégi hirdetőtáblán(ahol altuális hírt egy év alatt 1-szer látni)egy teljesen új felhívás látható ahol a képen egy pizza látható!!!!!!!!!!!!!!!!!Mivel nem tudok olvasni ezért csak megmutatom nektek ami ott ált


Lakoma étterem
Menü:macska pástétom(a legjobb a vörös)
kígyó leves(kizárólag mérges)
egeres feltételű pizza
valamint a különleges kutya gombóc.
Minden betévedő állatot felhasználunk!Aki ideadja az állatot 1$ macska 5$ kutya és 10$a kígyóért.(az egeret átvesszük de nem adunk érte semmit!
A boszorkányok.

Így aztán elindultam mindent magam mögé hagyva a nagy lakomám felé!
folytatjuk
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Garfield és a boszorkánytanya Empty
TémanyitásTárgy: 3.rész   Garfield és a boszorkánytanya EmptyKedd Ápr. 02 2013, 05:25

Amikor megérkeztem egy furcsa és nagyon öreg néni nyitott ajtót!Valamit bekiabált de nem értettem!Amikor beértünk le akartam ülni de a nyanya nem engedett!Azt mondta nekem díszhelyem van.Amikor megérkeztünk a "díszhelyemre" rádöbbentem hogy azt a sort kellet volna elolvasnom ahol a macskapástétom szerepelt,mert tudtam hogy akkor az 1. számú menüből nem kérek!Ekkor ezt mondta a banya a másiknak:ebből nem csak 5 hanem 10 pástétom lesz!Hozd a kést!Ekkor jöttem rá hogy én is macska vagyok!Ráadásul vörös,és több pástétom lesz belőlem!Tennem kell valamit különben kampec!
folytatjuk
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
*Mulan*
Játékos karakter
*Mulan*


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás dátuma : 2012. Jun. 09.
Kor : 20
Tartózkodási hely : orosháza

Garfield és a boszorkánytanya Empty
TémanyitásTárgy: 4.rész   Garfield és a boszorkánytanya EmptyCsüt. Ápr. 04 2013, 04:07

Úgy döntöttem menekülök!De amikor elkezdtem futni a banya rám kiállatott:hova fut a vacsora?Már el van adva!Ekkor azt gondoltam:talán,ha ki bírnák jönni az ajtón megmenekülnék!Így hát el is határoztam hogy felugrok a boszi képére és átmegyek az ajtón!!Tervem sikerrel járt a boszinak égett az arca és nem bírt rám nézni.Kirohantam az ajtón és elfutottam a boszorkánytanya környékéről.Jon semmit sem vett észre ezért megkönnyebbültem.Elhatároztam hogy nem megyek többet oda kajálni.És egy karnyújtással le is téptem a plakátot a falról.Nemsokára ehettem a bűzlő halászlevet és a pácolt ananászt és kukoricát!Ennél förtelemesebb dolgot meg a macskapástétom se hallott.
Vége
Vissza az elejére Go down
http://www.mindentalnyokert.hupont.hu
Ajánlott tartalom





Garfield és a boszorkánytanya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garfield és a boszorkánytanya   Garfield és a boszorkánytanya Empty

Vissza az elejére Go down
 
Garfield és a boszorkánytanya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Minden más, ami gyöngy...
» Mesék Mindenkinek!
» csillag,hermione,garfield,my little ponyik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Boszorkányok Tanyája-
Ugrás: